TO JUŻ UDOWODNIONE NAUKOWO! Ta witamina zmniejsza ryzyko zachorowania na różnego typu nowotwory. Aż tyle i tylko tyle.

Aż tyle i tylko tyle!

 

Rak to choroba, która najczęściej atakuje podstępem. Naukowcy od lat prowadzą badania nad znalezieniem leku, który stanie się znakomitym środkiem w walce z różnego rodzaju nowotworami i pozwoli na pełne wyleczenie. Teraz pojawiły się nowe informacje, nie o leku, ale o tym jak zapobiegać zachorowaniom na nowotwory.

 

Z badań przeprowadzonych przez japońskich naukowców wynika, że wyższy poziom witaminy D we krwi, odpowiada niższemu ryzyku zachorowania na raka. Chodzi o 30-50 proc. niższe ryzyko raka wątroby i o 20 proc. niższe ryzyko zachorowania na nowotwór innej klasyfikacji.

 

Badania przeprowadzono na grupie liczącej 33 736 osób obu płci w wieku od 40 do 69 lat. Wyniki były bardziej obiecujące u mężczyzn. Japońscy badacze stwierdzili, że wysoki poziom „witaminy słonecznej” we krwi wiąże się z o 50 proc. mniejszym ryzykiem zachorowania na raka wątroby. Ogólne ryzyko zachorowania na raka innej klasyfikacji było o 20 procent niższe.

 

Tutaj przeczytasz również o najpopularniejszych czekoladach, które zatruwają ludzki organizm.

Uczestnicy badania podali swoją historię medyczną, informacje o diecie i stylu życia. Pobrano także im do badania krew, dzięki czemu można było zbadać w niej poziom witaminy D. Następnie osoby te były monitorowane przez średnio 16 lat. Naukowcy analizowali krew, uwzględniając jednocześnie inne uwarunkowania jak ryzyko raka i historia tej choroby w rodzinie danego człowieka, wiek, waga, poziom aktywności fizycznej, palenie tytoniu, spożycia alkoholu. Pod uwagę brano także sezon, gdyż wpływa to na ilość witaminy D we krwi.

 

 

Wyniki badań przeprowadzonych w Japonii, wzmacniają i potwierdzają wyniki podobnych badań prowadzonych wcześniej w Europie i Stanach Zjednoczonych.

 

The Guardian

redakcjaMartyna

Muzułmanie postarali się, aby to video zobaczyli wszyscy! Młody Norweg zmienia wiarę. Po przejściu na islam doświadcza czegoś „niezwykłego”.

Muzułmanie nie mogli nie wykorzystać takiej okazji.

 

Młody Norweg postanowił zmienić swoją wiarę i z chrześcijaństwa przeszedł na muzułmanin. Przy muzułmańskich świadkach wypowiedział szahadę (jest to muzułmańskie wyznanie wiary), po czym „wybuchnął” płaczem.

Muzułmanie całą akcję nagrali i postanowili wykorzystać ją do celów propagandowych, pokazując co dzieje się z człowiekiem, w sensie, że doświadcza czegoś wielkiego, kiedy przechodzi na islam.

Tym samym chcą pokazać wszystkim niewiernym, że jedyną wiarą, którą należy wyznawać jest właśnie islam.

 

Tutaj przeczytasz również TO PIERWSZA TAKA OSTRA AKCJA! Niemcy pozbywają się uchodźców.

 

 

W Norwegii dominującą religią jest protestantyzm. Według rządowych statystyk islam wyznaje 148 189 (2,8%) mieszkańców, co czyni go drugą religią w Norwegii po chrześcijaństwie. Według badań Pew Research Center w 2010 roku Norwegię zamieszkiwało nawet 180 000 wyznawców tej religii, co stanowiło 3,7% populacji.

 

Link do video

https://www.liveleak.com/view?t=CQ5i1_1520251739

 

źródło liveleak.com

 

 


TO PIERWSZA TAKA OSTRA AKCJA W NIEMCZECH! Nowy gabinet Angeli Merkel zaczyna robić porządki. Niemcy pozbywają się uchodźców.

 

Niemcy chyba mają już dość! Urzędnicy Merkel pozbywają się uchodźców.

 

W środę 7 marca Niemcy deportowało 100 egipskich imigrantów do Kairu i jak wynika z zapowiedzi nowego rządu na tym jeszcze nie koniec. To dopiero początek deportacji.

 

Władze Niemiec deportowały imigrantów, których wnioski o azyl zostały odrzucone, łącznie w jednym samolocie zostało odesłanych do stolicy Egiptu 100 imigrantów – byli eskortowani przez 50 policjantów, towarzyszyli im również urzędnicy i tłumacze.

 

Urzędnicy twierdzą, że to pierwsza taka „ostra reakcja” Niemiec – czytamy na „The Washington Post”.

 

Alternatywa dla Niemiec (AfD) od początku istnienia domaga się jeszcze ostrzejszej polityki migracyjnej, z kolei ugrupowania lewicowe przekonują rząd, by integrować przybyszów z niemieckim społeczeństwem.

 

Czyżby nowy niemiecki rząd zamierza oczyścić Niemcy? Oby nie było za późno.

 

 

źródło The Washington Post

redakcja

screen


OBY TEGO NAGRANIA NIKT NIE USUNĄŁ! Imigranci demolują co popadnie, ludzie chronią się w sklepach. A wszystko to w imię walki z rasizmem.

Krzyczą i demolują wszystko, co stanie im na drodze. Tak kilkudziesięciu imigrantów protestowało w centrum Florencji „przeciwko rasizmowi”.

 

Pochodzący z Afryki uliczny sprzedawca toreb, został sześciokrotnie postrzelony przez Włocha. Sprawca został aresztowany, ale imigrantom to nie wystarczyło w proteście wyszli na ulice.

 

Na nagraniu widać jak tłum krzycząc „precz z rasizmem” przewraca śmietniki, rozbija ozdobne donice, znaki drogowe. Niektórzy rzucają o ziemie rowery, czy dewastują ogrodzenia. W tym czasie przechodnie chronili się w sklepach, a w okolicy wiele pojazdów wstrzymało ruch. Musiała interweniować policja.

 

Za wandalizm swoich rodaków przeprosił już lider stowarzyszenia Senegalczyków we Florencji Diye Ndiaye.

 

„Bardzo nam przykro z powodu zniszczeń i tego co się stało, robimy wszystko co możliwe by uspokoić chłopców”.

 

 

źródło youtube

Twitter