O tej akcji światowe media nie huczały! Video skutecznie zostało ocenzurowane ze względu na poprawność polityczną. (video)

Kiedy takie akcje dzieją się w Polsce, mówi o tym cały świat, kiedy dochodzi do nich w innym kraju, skutecznie zamiata się je pod dywan.

O tym w zagranicznych mediach nie usłyszymy, nie mówiły nawet polskie telewizje, ale usunięty z Facebooka film nadal można obejrzeć na YouTube.

 

Flamandzka patriotyczna grupa młodzieżowa „Schild & Vrienden” opublikowała wideo, w którym zobowiązuje się bronić flamandzkiego dziedzictwa i swojej przyszłości.

 

Materiał filmowy pokazuje, że Belgowie nie chcą imigrantów i mówią wprost, że są oni zagrożeniem dla ich kultury i przyszłości kolejnych pokoleń.

 

Grupa w skuteczny sposób rozbija lewicowy proimigracyjny protest w flamandzkim zamku w Gandawie. Aktywistom grupy udało się z zamku zerwać wielką flagę Unii Europejskiej. Zdaniem lidera grupy, Driesa van Langenhove’a, działania lewactwa „zagrażają przyszłości Europy”.

 

Tutaj przeczytasz również; MUZUŁMANIE POSTARALI SIĘ, ABY TO VIDEO ZOBACZYLI WSZYSCY.

Niestety ze względu na politykę poprawności politycznej Facebook postanowił materiał ze swojego serwisy usunąć.

 

 

źródło  YouTube

screen shotMartyna

CO ZA IDIOTKA! Postanowiła skazać to zwierze na powolną śmierć. Tylko dlatego, że sama jest weganką. To się nie mieści w głowie.

Co za idiotka!

To, że ludzie krzywdzą zwierzęta wiadomo nie od dziś. Bite, wyrzucane, maltretowane koty czy psy to można powiedzieć, że standard. Brak wrażliwości wśród ludzi robi się coraz bardziej popularny. Skąd to się bierze? Dlaczego ludzie są tacy okrutni? Trudno wytłumaczyć.

 

Ale to nie wszystko! Wygląda na to, że ludzie chcieliby również dostosować zwierzęta do swoich przyzwyczajeń i do tego co jedzą. Przykładem jedna wariatka-blogerka Sonia Sae posiadaczka pustynnej fenki czyli liska żywiącego się gryzoniami, owadami, ptakami, królikami i jajkami.

Niestety blogerka chyba tego nie rozumie i zafundowała zwierzakowi dietę wegańską, bo sama również jest weganką.

Efektem tego jest koszmarny wygląd liska, który nie tylko jest wychudzony, ale ma rany na uszach, wypada mu sierść i jest bardzo słaby.

Blogerka zamieściła zdjęcia swojego pupila w mediach społecznościowych i na szczęście rozpętała się burza.

Według Faithful Foxes, strony poświęconej kształceniu przyszłych właścicieli lisów, udomowiona dieta fenków powinna odzwierciedlać ich naturalną dietę. Obejmuje to: wysokiej jakości produkty mięsne dla psów, psie produkty spożywcze, karmę dla kotów, mięso, owady, mączniki, i niestandardowe mieszanki dietetyczne.

Kiedy informacje o losie Jumanji (tak wabi się lisek) nabrały rozgłosu, Sonia musiała zmierzyć się z ogromną falą krytyki. Internauci zarzucają jej, że skazuje tego zwierzaka na powolną śmierć.

Niestety poniższe zdjęcia wyraźnie na to wskazują i jeśli obrońcy praw zwierząt nie wkroczą do akcji, lisek nie przeżyje.

 

 

 

 

 

FACEBOOK

REDAKCJA


TAK TANIO W TYM ROKU JESZCZE NIE BYŁO! Dobra wiadomość dla kierowców. Ceny paliwa lecą w dół.

Ciągle słyszmy o podwyżkach, a tymczasem dobra wiadomość dla kierowców. Ceny paliw idą w dół.

 

Ta wiadomość może nieco poprawić nastroje wśród kierowców zaniepokojonych doniesieniami o planowanym, nowym podatku paliwowym czyli opłacie emisyjnej.

 

Okazuje się, że ceny na stacjach paliw wróciły do poziomu sprzed dwóch lat, a to oznacza, że taniej w tym roku jeszcze nie było, niż jest obecnie.

 

Obniżka wyniosła 3 gr dla wszystkich gatunków paliw. Benzyna 95-oktanowa kosztuje średnio 4,59 zł/l, a olej napędowy 4,49 zł/l – wynika z danych e-petro.pl. Średnia ogólnopolska cena autogazu pierwszy raz od sierpnia ubiegłego roku znalazła się poniżej poziomu 2 zł i wynosi aktualnie 1,99 zł/l.

 

Spadek hurtowych cen paliw na rynku krajowym notowany w tym tygodniu powinien pozwolić na dalszy spadek cen paliw na stacjach – informuje zajmujący się analizą rynku paliw BM Reflex.

 

Prognoza przygotowana przez e-petrol.pl zakłada następujące przedziały cenowe dla poszczególnych gatunków paliw: 4,52-4,61 zł/l dla benzyny 95-oktanowej, dla diesla 4,45-4,54 zł/l, a dla autogazu 1,96-2,02 zł/l.

 

 

źróło e-petro.pl

redakcja


TEN WYROK SĄDU WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA! Mężczyzna został uniewinniony za bicie żony tylko dlatego, że „pewnych kręgach” takich spraw się nie zgłasza.

 

 

Szwecja żyje sprawą wyroku ze sztokholmskiej dzielnicy Solna, w którym uniewinniono mężczyznę oskarżonego o pobicie swojej żony, ponieważ trudno było udowodnić jego winę.

Nie to jest jednak najbardziej szokujące. Sąd w uzasadnieniu wyroku, stwierdził, że kobieta mogła składać fałszywe zeznania, żeby przejąć mieszkanie męża lub otrzymać komunalne.

Co więcej wątpliwości co do zeznań powódki wzbudziło to, że w „tych kręgach normalną rzeczą” zdaniem sądu jest, że nie składa się pozwu do sądu, a mówi swoim krewnym „tak, żeby problem można było rozwiązać”.

O jakie kręgi chodzi? Oczywiście o muzułmańskie. Zatem szwedzki sąd uznał, że ponieważ islam dopuszcza bicie żony, nie powinna się ona domagać sprawiedliwości w sądzie.

Zarówno sam wyrok, jak i jego uzasadnienie wołają o pomstę do nieba.

 

Orzeczenie nie padło ze strony zawodowych sędziów, a jest wynikiem oceny ławników, pochodzących z Partii Centrum, która już w wyniku skandalu zdecydowała o ich usunięciu. Jedna z nich muzułmanka Ebtisam Aldebe, kiedy kandydowała w 2006 roku w wyborach samorządowych twierdziła, że szwedzkie prawo trzeba dostosować do zwyczajów muzułmanów mieszkających w Szwecji. Jej mąż w tym samym roku napisał list do szwedzkich parlamentarzystów domagając się islamskich szkół podstawowych, które wzmocniłyby tożsamość mniejszości muzułmańskiej.

 

MUZUŁMANIE SIĘ POSTARALI, ABY TO VIDEO TRAFIŁO DO SIECI.

 

 

źródło euroislam, pixabay

redakcja