AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK TEJ ROBOTY NIE DOSTANIE! Stacja TVN woli kogoś mnie kontrowersyjnego.

 

W TVN szykują się zmiany. Chodzi o śniadaniowe pasmo „Dzień Dobry TVN”. Z weekendowego wydania niedługo zniknie współprowadząca Marcina Mellera, Magda Mołek.

 

Powód? Oczywiście ciąża.

 

Stąd też stacja rozpoczęła poszukiwania nowej współprowadzącej i wybór padł na Agnieszkę Woźniak-Starak. Można powiedzieć, że kontrowersyjna dziennikarka już miała tę robotę w kieszeni, ale ostre starcie z Joanną Krupą sprawiło że stacja zmieniła zdanie.

 

Woźniak-Starak- Szulim musi obejść się ze smakiem. Tej roboty nie dostanie.

 

Zamiast niej, w zastępstwie Mołek towarzyszyć Melerowi będzie Ula Chincz. Dziennikarka ma doświadczenie w śniadaniowym programie prywatnego nadawcy. Przeprowadzała już niejednokrotnie wywiady z gośćmi odcinków. Ponadto jest znacznie łagodniejsza i sympatyczniejsza niż Agnieszka trojga nazwisk.

 

” Produkcja TVN stwierdziła zgodnie, że miejsce [Mołek] powinna zająć osoba, która dobrze się kojarzy i ma nieskazitelny wizerunek. Wybrano więc Ulę Chincz, o której nikt nie powie złego słowa – komentuje osoba znająca kulisy zmian.

 

 

wikipedia

redakcjaMartyna

A TO DOPIERO MEGA ZASKAKUJĄCA WIADOMOŚĆ! STUHR junior wyznał, że ma dość i zamierza zakończyć…

Niemożliwe stało się możliwe!

Ta decyzja to cios dla fanów talentu Macieja Stuhra. 43-letni aktor znany z takich produkcji jak „Fuks” czy „Chłopaki nie płaczą” wyjawił, że zamierza zakończyć swoją karierę.

 

 

„Bardzo zwolniłem, przeszedłem Rubikon „40”… Od 20 lat bardzo intensywnie uprawiałem ten zawód. Teraz mam małego synka, jestem w innym miejscu w życiu, postanowiłem mniej pracować. Już nie kręcę pięciu filmów rocznie, trzeba dać szansę młodszemu pokoleniu. To zmiany w dobrą stronę, przynajmniej rodzina ma ze mnie więcej pożytku” – oświadczył.

 

 

Wygląda, że ta decyzja jest zupełnie na serio. Kto wie, może Maciej Stuhr wstąpi na inną ścieżkę kariery. Ostatnio tak mocno angażuje się w politykę, iż niewykluczone, że pójdzie w ślady Liroya i Pawła Kukiza.

 

 

źródło super express

redakcja


NOWA PROPAGANDA SPOŁECZNA FINANSOWANA PRZEZ MIASTO ST. WARSZAWA! Warszawiacy nie boją się uchodźców.

„Warszawiacy nie boją się stanąć w obronie uchodźców” . Takie plakaty zawisły w warszawskim metrze i tramwajach. Za kampanią wspierającą uchodźców stoi Centrum Wielokulturowe współfinansowane ze środków miasta st. Warszawy.

 

Czyżby HGW maczała w tym palce?

 

Na plakatach umieszczeni zostali między innymi student ze Śródmieścia, powstańczymi z Ochoty i motorniczy z Woli. I oni właśnie, symbolizując zwykłych Warszawiaków nie boją się sąsiada uchodźcy i chętnie deklarują między innymi pomoc uchodźcom czy stanięcie w ich obronie.

 

Czyżby Warszawiacy, rzeczywiście chcieli przyjmować uchodźców, a może to tylko wymysł urzędu i Centrum Wielokulturowego, i sianie nowej propagandy?

 

Cel kampanii? „Pomoc w zapobieganiu marginalizacji społecznej migrantów, a także przeciwdziałanie istotnym zagrożeniom stojącym przed współczesną metropolią europejską, a wynikającym z niewiedzy i stereotypów większości i mniejszości (nieznajomości kultur, światopoglądów, obyczajów i praw)”.

 

Niestety na stronie centrumwielokulturowe.waw.pl nie możemy jednak dowiedzieć się kim są uchodźcy, ani jak centrum im pomaga, ponieważ treść jest chroniona tajnym hasłem, widocznie tylko nieliczni mogą posiąść taką niezwykłą wiedzę.

 

Może warto zapytać o to HGW? Pewnie znów powie, że nic o tym nie wie.

 

JAK POMAGAMY?

redakcja


POLSKA! AŻ 272 TYSIĄCE ZACHOROWAŃ I 4 PRZYPADKI ŚMIERTELNE. Lekarze ostrzegają, aby nie lekceważyć objawów.

 

 

W XXI wieku śmierć z powodu grypy może niektórych dziwić, ale jak ostrzega Państwowy Zakład Higieny niestety to nie rzadkość.

 

Według danych PZH  w ubiegłym tygodniu odnotowano 272 tysiące zachorowań, a w wyniku powikłań zmarły aż cztery osoby, trzy na Śląsku oraz jedna w Kujawsko-Pomorskim. Z ustaleń radia RMF FM wynika, że najwyższa zapadalność na grypę notowana jest w Kujawsko-Pomorskim. Trudna sytuacja jest również w Wielkopolsce, Małopolsce oraz województwie Pomorskim. Najwięcej osób trafiło do szpitali w Wielkopolsce – 200 osób. Nieco mniej – 180 – w Małopolsce i 120 na Mazowszu.

 

Sytuacja jest dość poważna, choć prof. Lidia Brydak podkreśla, że większość potwierdzonych przypadków grypy spowodował wirus typu B mniej podatny na mutacje, który nie jest w stanie wywołać pandemii.

 

Lekarze ostrzegają, aby nie lekceważyć objawów i nie zwlekać z wizytą w przychodni. Powikłania po grypie są poważne i mogą skończyć się śmiercią, tak jak to w tych czterech przypadkach podanych przez PZH.

 

 

źródło wprost, pixabay

redakcja