BURZA W SZWEDZKIEJ TELEWIZJI! Masowa choroba Norwegów pozwala im na odnoszenie zwycięstw w sportach zimowych.

 

 

Norwegowie od lat są niepodważalnymi mistrzami sportów zimowych. Na ostatnich igrzyskach olimpijskich w Pjongczang zdobyli 39 medali, w tym 14 złotych.

Niestety wielu ekspertów powątpiewa z norweską uczciwość, zarzucając sportowcom z tego kraju doping w białych rękawiczkach.

 

Burza w szwedzkiej telewizji.

 

W ostatnich dniach w szwedzkiej telewizji zrobiło się dość głośno o wyemitowanym filmie dokumentalnym, z którego jednoznacznie wynika, że 70 proc. norweskich medalistów narciarskich stosuje leki na astmę, które jak wiadomo mogą zwiększać siłę mięśni.

Reporterzy dokumentu powołali się na odkrycia Petera Kallingsa, lekarza weterynarii i eksperta dopingowego Międzynarodowego Związku Jeździeckiego. To on poinformował dziennikarzy SVT o swoich badaniach.

Według Szweda, jeden z leków na astmę był testowany na koniach, przez co został zabroniony u tych zwierząt, które startowały w wyścigach. Powód? Spalał tłuszcz, przez co pomagał w budowaniu masy mięśniowej. Inna składowa leku na chorobę oddechową – formoterol – zwiększa szybkość.

 

„Udowodniono, że wraz z łagodzeniem objawów astmy, specyfiki mogą pomóc sportowcom zwiększyć wydolność płuc i odporność na zmęczenie. Takie leki stosowali Norwegowie na igrzyskach” – twierdzili autorzy telewizyjnego materiału.

 

Na niekorzyść Norwegów przemawia również reportaż, który ukazał się w norweskiej telewizji.

Ujawniono w nim, że lekarze reprezentacji narciarskiej zmuszali zdrowych zawodników do zażywania leków na astmę. Materiał wywołał burzę, media w Szwecji czy Finlandii nazywały takie praktyki dopingiem. Po werdykcie komisji złożonej z lekarza, prokuratora, duńskiego pulmunologa czy członka fińskiego komitetu antydopingowego ustalono, że „zawodnicy z Norwegii mogą w świetle prawa dalej stosować swoje inhalatory w ciężarówce serwisowej, nie zwracając uwagi na oskarżenia całego sportowego świata”, jak napisano w szwedzkim dzienniku „Expressen”.

 

Legalny doping nie dla każdego.

 

A jak było w Pjongczang? Otóż Norwegowie przywieźli ze sobą ponad 6200 dawek leku na astmę. W bagażu znalazło się m.in.: 1800 dawek symbicortu, 1200 atroventu, 1200 alvesco, 400 ventolinu i 1200 airomiru. Wszystkie zatwierdzone przez Światowy Komitet Antydopingowy.

 

Eksperci powątpiewają, jakoby aż tylu sportowców norweskich chorowało na astmę.

Wygląda to na chorobę narodową.

 

 

 

źródło wp, zdjęcie screen shot netavisen

redakcja

 

 Martyna

NFZ MA W GŁĘBOKIM POWAŻANIU CHORYCH! Świadomie skazuje ich na śmierć? Ta decyzja oznacza brak możliwość leczenia dla tysięcy chorych na raka.

 

 

„Super Express” dotarł do informacji, które ewidentnie wskazują na to, że Narodowy Fundusz Zdrowia ma w głębokim poważaniu chorych na raka.

 

Narodowy Fundusz Zdrowia nie chce finansować badań przed i po podaniu leku nierefundowanego pacjentom chorującym na nowotwory.

 

 

„Super Express” donosił już na początku roku o sprawie szpitala w Bydgoszczy, który jako ostatni w kraju podawał pacjentom chorym na nowotwory leki pochodzące z darowizn. Od stycznia 2018 roku placówka zmieniła regulamin i uniemożliwiła taką opcję. Wkrótce Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że szpitale onkologiczne mogą podawać pacjentom leki, które nie są refundowane. Do akcji włączyło się dziewięć placówek z całego kraju.

 

Jednak to nie koniec problemu. Całe leczenie utrudnia NFZ, który nie chce płacić szpitalom za przeprowadzanie niezbędnych badań przed i po podaniu leku.

 

Oznacza to, że wiele placówek wycofa się z możliwości stosowania leków nierefundowanych, pochodzących z darowizn, a zarazem ratujących życie pacjentom.

A to jest jednoznaczne z tym, że brak leku to brak możliwości leczenia.

 

 

„Podanie leku wiąże się z kosztami, które sami musielibyśmy ponieść, jeśli NFZ ich nie rozliczy” – mówi Małgorzata Talerczyk, wicedyrektor Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii w Szczecinie.

 

Trzeba powiedzieć otwarcie NFZ ma w głęboki poważaniu chorych na raka i skazuje ich na śmierć.

 

 

TU PRZECZYTASZ JAK NIEMCY POZBYWAJĄ SIĘ IMIGRANTÓW!

 

źródło wikipedia, pixabay

wprost

redakcja

 


POLSKA! Zwierzę upada, ale to nic, mężczyzna okłada je batem. KOLEJNY PRZYKŁAD LUDZKIEGO OKRUCIEŃSTWA. (VIDEO)

Kolejny przykład ludzkiego okrucieństwa.

O wykorzystywaniu koni do prac ponad siły w polskich górach informowaliśmy już wielokrotnie.

Okrucieństwo górali nie ma granic jeśli chodzi o zarobek. Teraz w mediach po raz kolejny zrobiło się głośno o woźnicy z Korbielowa około Żywca.

Mężczyzna próbował ciężką furmanką wjechać na stromą i oblodzoną górę. Wóz był wypełniony workami z węglem, koń upadł, ale to nie przeszkodziło bezmyślnemu woźnicy okładać zwierzęcia batem.

 

Jego skandaliczne zachowanie obserwował młody mężczyzna, który podbiegł do woźnicy, odebrał mu lejce i próbował pomóc zwierzęciu. Koń wstał samodzielnie, jednak odniósł obrażenia przedniej nogi oraz głowy. Nie wiadomo, w jakim stanie zwierzę jest obecnie.

 

„Sprawa podchodzi pod ustawę o ochronie zwierząt. To wygląda na znęcanie się nad zwierzęciem, sprawą powinna zająć się policja: dotrzeć do tego woźnicy i zobaczyć w jakim stanie jest koń”– tłumaczył Radosław Ślusarczyk z fundacji Pracownia na rzecz Wszystkich Istot.

Akcja w Korbielowie, koń wstaje po interwencji kierowcy.

Mamy kolejny film, na którym widzać, że koń po interwencji kierowcy z Piekielnika staje na nogi. Dziękujemy Katarzynie informacje.

Posted by Tygodnik Podhalański on Freitag, 9. März 2018

Ale czy ktoś w ogóle zajmie się sprawą? Tego nie wiadomo, być może tak jak wiele innych tego typu zostanie zamieciona pod dywan, co pozwoli na kolejne okrucieństwa wobec zwierząt.

 

Tutaj przeczytasz również o Dziewczynie, która głodzi swojego zwierzaka i skazuje go na powolną śmierć.

źródło Facebook

redakcja

 


O tej akcji światowe media nie huczały! Video skutecznie zostało ocenzurowane ze względu na poprawność polityczną. (video)

Kiedy takie akcje dzieją się w Polsce, mówi o tym cały świat, kiedy dochodzi do nich w innym kraju, skutecznie zamiata się je pod dywan.

O tym w zagranicznych mediach nie usłyszymy, nie mówiły nawet polskie telewizje, ale usunięty z Facebooka film nadal można obejrzeć na YouTube.

 

Flamandzka patriotyczna grupa młodzieżowa „Schild & Vrienden” opublikowała wideo, w którym zobowiązuje się bronić flamandzkiego dziedzictwa i swojej przyszłości.

 

Materiał filmowy pokazuje, że Belgowie nie chcą imigrantów i mówią wprost, że są oni zagrożeniem dla ich kultury i przyszłości kolejnych pokoleń.

 

Grupa w skuteczny sposób rozbija lewicowy proimigracyjny protest w flamandzkim zamku w Gandawie. Aktywistom grupy udało się z zamku zerwać wielką flagę Unii Europejskiej. Zdaniem lidera grupy, Driesa van Langenhove’a, działania lewactwa „zagrażają przyszłości Europy”.

 

Tutaj przeczytasz również; MUZUŁMANIE POSTARALI SIĘ, ABY TO VIDEO ZOBACZYLI WSZYSCY.

Niestety ze względu na politykę poprawności politycznej Facebook postanowił materiał ze swojego serwisy usunąć.

 

 

źródło  YouTube

screen shot