NFZ MA W GŁĘBOKIM POWAŻANIU CHORYCH! Świadomie skazuje ich na śmierć? Ta decyzja oznacza brak możliwość leczenia dla tysięcy chorych na raka.

 

 

„Super Express” dotarł do informacji, które ewidentnie wskazują na to, że Narodowy Fundusz Zdrowia ma w głębokim poważaniu chorych na raka.

 

Narodowy Fundusz Zdrowia nie chce finansować badań przed i po podaniu leku nierefundowanego pacjentom chorującym na nowotwory.

 

 

„Super Express” donosił już na początku roku o sprawie szpitala w Bydgoszczy, który jako ostatni w kraju podawał pacjentom chorym na nowotwory leki pochodzące z darowizn. Od stycznia 2018 roku placówka zmieniła regulamin i uniemożliwiła taką opcję. Wkrótce Ministerstwo Zdrowia poinformowało, że szpitale onkologiczne mogą podawać pacjentom leki, które nie są refundowane. Do akcji włączyło się dziewięć placówek z całego kraju.

 

Jednak to nie koniec problemu. Całe leczenie utrudnia NFZ, który nie chce płacić szpitalom za przeprowadzanie niezbędnych badań przed i po podaniu leku.

 

Oznacza to, że wiele placówek wycofa się z możliwości stosowania leków nierefundowanych, pochodzących z darowizn, a zarazem ratujących życie pacjentom.

A to jest jednoznaczne z tym, że brak leku to brak możliwości leczenia.

 

 

„Podanie leku wiąże się z kosztami, które sami musielibyśmy ponieść, jeśli NFZ ich nie rozliczy” – mówi Małgorzata Talerczyk, wicedyrektor Zachodniopomorskiego Centrum Onkologii w Szczecinie.

 

Trzeba powiedzieć otwarcie NFZ ma w głęboki poważaniu chorych na raka i skazuje ich na śmierć.

 

 

TU PRZECZYTASZ JAK NIEMCY POZBYWAJĄ SIĘ IMIGRANTÓW!

 

źródło wikipedia, pixabay

wprost

redakcja

 Martyna

POLSKA! Zwierzę upada, ale to nic, mężczyzna okłada je batem. KOLEJNY PRZYKŁAD LUDZKIEGO OKRUCIEŃSTWA. (VIDEO)

Kolejny przykład ludzkiego okrucieństwa.

O wykorzystywaniu koni do prac ponad siły w polskich górach informowaliśmy już wielokrotnie.

Okrucieństwo górali nie ma granic jeśli chodzi o zarobek. Teraz w mediach po raz kolejny zrobiło się głośno o woźnicy z Korbielowa około Żywca.

Mężczyzna próbował ciężką furmanką wjechać na stromą i oblodzoną górę. Wóz był wypełniony workami z węglem, koń upadł, ale to nie przeszkodziło bezmyślnemu woźnicy okładać zwierzęcia batem.

 

Jego skandaliczne zachowanie obserwował młody mężczyzna, który podbiegł do woźnicy, odebrał mu lejce i próbował pomóc zwierzęciu. Koń wstał samodzielnie, jednak odniósł obrażenia przedniej nogi oraz głowy. Nie wiadomo, w jakim stanie zwierzę jest obecnie.

 

„Sprawa podchodzi pod ustawę o ochronie zwierząt. To wygląda na znęcanie się nad zwierzęciem, sprawą powinna zająć się policja: dotrzeć do tego woźnicy i zobaczyć w jakim stanie jest koń”– tłumaczył Radosław Ślusarczyk z fundacji Pracownia na rzecz Wszystkich Istot.

Akcja w Korbielowie, koń wstaje po interwencji kierowcy.

Mamy kolejny film, na którym widzać, że koń po interwencji kierowcy z Piekielnika staje na nogi. Dziękujemy Katarzynie informacje.

Posted by Tygodnik Podhalański on Freitag, 9. März 2018

Ale czy ktoś w ogóle zajmie się sprawą? Tego nie wiadomo, być może tak jak wiele innych tego typu zostanie zamieciona pod dywan, co pozwoli na kolejne okrucieństwa wobec zwierząt.

 

Tutaj przeczytasz również o Dziewczynie, która głodzi swojego zwierzaka i skazuje go na powolną śmierć.

źródło Facebook

redakcja

 


O tej akcji światowe media nie huczały! Video skutecznie zostało ocenzurowane ze względu na poprawność polityczną. (video)

Kiedy takie akcje dzieją się w Polsce, mówi o tym cały świat, kiedy dochodzi do nich w innym kraju, skutecznie zamiata się je pod dywan.

O tym w zagranicznych mediach nie usłyszymy, nie mówiły nawet polskie telewizje, ale usunięty z Facebooka film nadal można obejrzeć na YouTube.

 

Flamandzka patriotyczna grupa młodzieżowa „Schild & Vrienden” opublikowała wideo, w którym zobowiązuje się bronić flamandzkiego dziedzictwa i swojej przyszłości.

 

Materiał filmowy pokazuje, że Belgowie nie chcą imigrantów i mówią wprost, że są oni zagrożeniem dla ich kultury i przyszłości kolejnych pokoleń.

 

Grupa w skuteczny sposób rozbija lewicowy proimigracyjny protest w flamandzkim zamku w Gandawie. Aktywistom grupy udało się z zamku zerwać wielką flagę Unii Europejskiej. Zdaniem lidera grupy, Driesa van Langenhove’a, działania lewactwa „zagrażają przyszłości Europy”.

 

Tutaj przeczytasz również; MUZUŁMANIE POSTARALI SIĘ, ABY TO VIDEO ZOBACZYLI WSZYSCY.

Niestety ze względu na politykę poprawności politycznej Facebook postanowił materiał ze swojego serwisy usunąć.

 

 

źródło  YouTube

screen shot


CO ZA IDIOTKA! Postanowiła skazać to zwierze na powolną śmierć. Tylko dlatego, że sama jest weganką. To się nie mieści w głowie.

Co za idiotka!

To, że ludzie krzywdzą zwierzęta wiadomo nie od dziś. Bite, wyrzucane, maltretowane koty czy psy to można powiedzieć, że standard. Brak wrażliwości wśród ludzi robi się coraz bardziej popularny. Skąd to się bierze? Dlaczego ludzie są tacy okrutni? Trudno wytłumaczyć.

 

Ale to nie wszystko! Wygląda na to, że ludzie chcieliby również dostosować zwierzęta do swoich przyzwyczajeń i do tego co jedzą. Przykładem jedna wariatka-blogerka Sonia Sae posiadaczka pustynnej fenki czyli liska żywiącego się gryzoniami, owadami, ptakami, królikami i jajkami.

Niestety blogerka chyba tego nie rozumie i zafundowała zwierzakowi dietę wegańską, bo sama również jest weganką.

Efektem tego jest koszmarny wygląd liska, który nie tylko jest wychudzony, ale ma rany na uszach, wypada mu sierść i jest bardzo słaby.

Blogerka zamieściła zdjęcia swojego pupila w mediach społecznościowych i na szczęście rozpętała się burza.

Według Faithful Foxes, strony poświęconej kształceniu przyszłych właścicieli lisów, udomowiona dieta fenków powinna odzwierciedlać ich naturalną dietę. Obejmuje to: wysokiej jakości produkty mięsne dla psów, psie produkty spożywcze, karmę dla kotów, mięso, owady, mączniki, i niestandardowe mieszanki dietetyczne.

Kiedy informacje o losie Jumanji (tak wabi się lisek) nabrały rozgłosu, Sonia musiała zmierzyć się z ogromną falą krytyki. Internauci zarzucają jej, że skazuje tego zwierzaka na powolną śmierć.

Niestety poniższe zdjęcia wyraźnie na to wskazują i jeśli obrońcy praw zwierząt nie wkroczą do akcji, lisek nie przeżyje.

 

 

 

 

 

FACEBOOK

REDAKCJA