TO PIERWSZA TAKA OSTRA AKCJA W NIEMCZECH! Nowy gabinet Angeli Merkel zaczyna robić porządki. Niemcy pozbywają się uchodźców.

 

Niemcy chyba mają już dość! Urzędnicy Merkel pozbywają się uchodźców.

 

W środę 7 marca Niemcy deportowało 100 egipskich imigrantów do Kairu i jak wynika z zapowiedzi nowego rządu na tym jeszcze nie koniec. To dopiero początek deportacji.

 

Władze Niemiec deportowały imigrantów, których wnioski o azyl zostały odrzucone, łącznie w jednym samolocie zostało odesłanych do stolicy Egiptu 100 imigrantów – byli eskortowani przez 50 policjantów, towarzyszyli im również urzędnicy i tłumacze.

 

Urzędnicy twierdzą, że to pierwsza taka „ostra reakcja” Niemiec – czytamy na „The Washington Post”.

 

Alternatywa dla Niemiec (AfD) od początku istnienia domaga się jeszcze ostrzejszej polityki migracyjnej, z kolei ugrupowania lewicowe przekonują rząd, by integrować przybyszów z niemieckim społeczeństwem.

 

Czyżby nowy niemiecki rząd zamierza oczyścić Niemcy? Oby nie było za późno.

 

 

źródło The Washington Post

redakcja

screenMartyna

OBY TEGO NAGRANIA NIKT NIE USUNĄŁ! Imigranci demolują co popadnie, ludzie chronią się w sklepach. A wszystko to w imię walki z rasizmem.

Krzyczą i demolują wszystko, co stanie im na drodze. Tak kilkudziesięciu imigrantów protestowało w centrum Florencji „przeciwko rasizmowi”.

 

Pochodzący z Afryki uliczny sprzedawca toreb, został sześciokrotnie postrzelony przez Włocha. Sprawca został aresztowany, ale imigrantom to nie wystarczyło w proteście wyszli na ulice.

 

Na nagraniu widać jak tłum krzycząc „precz z rasizmem” przewraca śmietniki, rozbija ozdobne donice, znaki drogowe. Niektórzy rzucają o ziemie rowery, czy dewastują ogrodzenia. W tym czasie przechodnie chronili się w sklepach, a w okolicy wiele pojazdów wstrzymało ruch. Musiała interweniować policja.

 

Za wandalizm swoich rodaków przeprosił już lider stowarzyszenia Senegalczyków we Florencji Diye Ndiaye.

 

„Bardzo nam przykro z powodu zniszczeń i tego co się stało, robimy wszystko co możliwe by uspokoić chłopców”.

 

 

źródło youtube

Twitter


„NADAL JESZCZE ŻYJĘ. ZANURZAMY SIĘ. KOCHAM CIĘ!!!” To była ostatnia wiadomość, jaką dziennikarka wyszła. Tego feralnego dnia nie przeczuwała, że może się jej coś stać.

Znana dziennikarka ostatni raz widziana była w sierpniu, kiedy to wsiadała do łodzi podwodnej ekscentrycznego wynalazcy. Ostatnia jej wiadomość do bliskiej osoby brzmiała „Nadal jeszcze żyję. Zanurzamy się. Kocham cię!!!”. Ślad po nie zaginął, do momentu, kiedy jej ciało zostało znalezione przez przypadkowego rowerzystę.

 

Kim Wall bo o niej mowa, szwedzka dziennikarka pracowała nad reportażem o ekscentrycznym wynalazcy Peterze Madsenie, jak później okazało się również szalonym i niezwykle okrutnym człowieku.

 

 W 2008 roku wybudował on własną łódź podwodną Nautilus, która uznawana jest za największą prywatną jednostkę tego typu. To do niej 10 sierpnia 2017 r.  wsiadła Wall, która miała odbyć rejs z bohaterem swojego reportażu. Niestety to był koniec jej świetnie zapowiadającej się kariery dziennikarskiej, kobieta z łodzi żywa już nie wyszła.

 

Madsen zgwałcił kobietę, odrąbał jej głowę, ręce i nogi. Do winy nie przyznawał się, twierdził potem, że łódź tego dnia zatonęła. Pytany przez policję o Kim Wall bardzo często zmieniał zdanie. Na początku twierdził, że odstawił dziennikarkę przed zanurzeniem, a dwa dni później w sądzie zeznał, że Wall zginęła podczas wypadku na łodzi. Jej ciało miał pochować w zatoce Koge.

 

Dziś przed sądem w Kopenhadze ruszył proces tego zwyrodnialca.  Petera Madsena, oskarżono o makabryczne zabójstwo szwedzkiej dziennikarki Kim Wall.

 

 

Madsen zaprzecza jakoby zabił kobietę. Jednak są dowody na jego zwyrodnienie. W laptopie miał filmy, na których widać tortury, a także nagrania zabójstw kilku kobiet. Prokuratura zapewnia, że te makabryczne sceny nie są inscenizacją. Widać na nich śmierć kobiet, którym oprawcy np. ścinają głowy.

W dniu, kiedy zginęła Kim Wall, Peter Madsen wpisał w wyszukiwarkę w internecie słowa „dziewczyna z obciętą głową”.

 

Tego feralnego dnia Kim Wall nie widziała, jaki okrutny los ją czeka. Tuż przed ruszeniem wysłała do bliskiej osoby SMSa, o treści: „Nadal jeszcze żyję. Zanurzamy się. Kocham cię!!!”.

 

LINK DO VIDEO http://wm.pl/499529,Zabojstwo-dziennikarki-na-lodzi-podwodnej-W-Kopenhadze-rusza-proces-P-Madsena.html#axzz59BBU0DUw

źródło radio RMF FM


WŁADIMIR PUTIN NIE WYBACZA! „Lekcje ze śmierci mojego męża nie zostały należycie odrobione”-powiedziała Litwinienko. Czy to możliwe, że strona rosyjska maczała palce w otruciu byłego agenta?

 

W niedzielę 5 marca służby ratownicze w Salisbury na południu Anglii zostały wezwane do dwójki ludzi, mężczyzny i kobiety, którzy zasłabli na ławce przed centrum handlowym.

Jak się później okazało ludźmi tymi byli Sergiej Skripal, były pułkownik rosyjskiego wywiadu i brytyjski szpieg, oraz jego córka Julia. Oboje trafili do szpitala w stanie krytycznym. Walczą o życie. Władze uznały, że oboje mieli kontakt z nieznaną substancją, a konkretnie zostali otruci.

 

Śledztwo w tej sprawie prowadzi wydział do walki z terroryzmem, a szef brytyjskiej dyplomacji Boris Johnson powiedział, że nie może wskazać winnych, ale podejrzenia padają na Rosję

 

Ambasada Rosji w Londynie zajęła głos w tej sprawie, twierdząc, że to jedynie anty-rosyjska nagonka, bo dowodów, jakoby strona rosyjska chciała zlikwidować byłego agenta nie ma.

 

Rosjan obciążają jedynie poszlaki. W latach 90. Skripal, wówczas oficer rosyjskiego wywiadu wojskowego, podjął współpracę z MI6, wywiadem brytyjskim. Został jednak złapany i w 2006 r. usłyszał wyrok 13 lat więzienia za zdradę. Cztery lata później został wymieniony na rosyjskiego szpiega złapanego w USA.

 

Wszystko odbyło się w stylu klasycznych powieści szpiegowskich. Dwa wyczarterowane samoloty zatrzymały się na pasie startowym lotniska w Wiedniu. Mężczyźni przesiedli się, po czym każda z maszyn odleciała w swoją stronę.

 

 

Wydawało się, że to był koniec historii Skripala, który zamieszkał w małym brytyjskim miasteczku i wiódł spokojne życie, od czas do czasu odwiedzany przez córkę, która pozostała w Rosji. Były szpieg nawet nie angażował się w krytykę rosyjskich władz i prezydenta Putina, jak robił to Aleksander Litwinienko, były oficer FSB otruty przez rosyjskie służby w Londynie w 2006 r.

 

To właśnie sprawa Litwinienki powoduje, że rosyjskie służby natychmiast przychodzą na myśl w związku z przypadkiem Skripala.

 

 

„Jeżeli został otruty, to znaczy, że ludzie nadal nie są odpowiednio chronieni „– powiedziała Marina Litwinienko komentując wydarzenia z Salisbury.

 

 

„Lekcje ze śmierci mojego męża nie zostały należycie odrobione”- dodała.

 

Co najlepsze w tym wszystkim, wielu Rosjan nie ma żadnych wątpliwości, co do tego, że Skripal poniósł zasłużoną karę. Nie wybacza nie tylko Rosja, ale także jej prezydent Władimir Putin, były oficer KGB, dla którego ktoś taki jak Skripal to po prostu zdrajca.

 

Pytanie. Czy to możliwe, żeby Rosja maczała palce w otruciu Skripala?

 

 

źródło wp.pl, Twitter

redakcja