TEGO NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ! ZDERZENIE SAMOLOTÓW NA LOTNISKU W TORONTO (VIDEO)

Na lotnisku w Toronto miało miejsce niebezpieczne zdarzenie.

 

Podczas holowania jednego z samolotów doszło do zderzenia z inna maszyną, po uderzeniu wybuchł pożar.

 

Zdarzenie miało miejsce na lotnisku Pearson w Toronto (Kanada) w piątek 5 stycznia w godzinach wieczornych.

 

Holowany samolot linii lotniczych Sunwing Airlines zaczepił kołem, a zaraz potem uderzył w maszynę linii Westjest Airlines, która przylecała z Cancun w Meksyku. Na pokładzie drugiej maszyny było 168 pasażerów oraz 6 członków personelu pokładowego. Holowany samolot był pusty.

Po zderzeniu doszło do wybuchu pożaru. Na miejsce przyjechały straż pożarna oraz pogotowie, na szczęście nikt nie poniósł żadnych poważnych obrażeń.

 

Przyczyny kolizji są na razie nieznane. Rzecznik prasowy kanadyjskiego organu ds. bezpieczeństwa transportu poinformował, że ich wyjaśnieniem zajmą się służby.

źródło insta

mmMartyna

JERZY URBAN KONTRA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA I NIE TYLKO! O CZYM PISZĄ GAZETY?

Prawica kontra lewica czyli Jerzy Urban kontra Święta Bożego Narodzenia. Plus o czym się mówi w kościele podczas pasterki, a o czym się mówić powinno. To wszystko w cotygodniowym przeglądzie prasy.

 

źródło youtube

mm


TO PRAWDZIWA BOMBA! KOLEJNY SKANDAL W POLSKIM SPORCIE. SKOCZEK NIE MA JUŻ SIŁY.

Ta informacja wstrząsnęła polskim związkiem narciarskim. Jan Ziobro brązowy medalista konkursu drużynowego MŚ Falun (2015) i zwycięzca konkursu PŚ w Engelbergu (2013), zamieścił na Facebooku nagranie, ogłaszając zawieszenie kariery. I pewnie nic by w tym nie było dziwnego, ale sportowiec oskarżył „ludzi z otoczenia” o to, że chcą go po prostu zniszczyć.

 

„Kontynuowanie mojej kariery nie ma po prostu sensu, gdyż wielu ludzi z otoczenia chce mnie zniszczyć jako zawodnika. Są skandaliczne decyzje. Kłody są mi rzucane od dłuższego czasu pod nogi. Jestem na każdym korku pomijany, poniżany i traktowany gorzej niż tło. Ta sytuacja wygląda beznadziejnie” – powiedział Jan Ziobro.

 

Do wypowiedzi 26-letniego skoczka odniosła się rzeczniczka PiS, która napisała do ministra sportu Witolda Bańki:

 

„Jeśli to prawda szkoda chłopaka. Czy ew. może mu Pan pomóc?” – napisała Beata Mazurek.

 

Minister sportu na razie nie odpowiedział ani na słowa Mazurek, ani też na oskarżenia sportowca.

LINK DO VIDEO

https://www.facebook.com/Jan-Ziobro-Official-856684701105951/

źródło wp.pl, Twitter

mm


CO ZA OBŁUDA! DLA TEJ PARY BRYTYJSKI RADNY ZAMIERZA WYKURZYĆ BEZDOMNYCH Z ULIC WINDSORU.

 

 

 Brytyjskie władze z okazji królewskiego ślubu amerykanki Meghan Markle i księcia Harry`ego zamierzają „oczyścić ulice” Windsoru z bezdomnych.

 

Lokalny radny Simon Dudley z Partii Konserwatywnych powiedział, że obecność bezdomnych na ulicach Windsoru podczas uroczystości mogłaby wpłynąć na ukazanie miasta w „niekorzystnym świetle”. Słowem wszystko ma wyglądać jak z bajki, choćby na ten jeden jedyny dzień, choć jak wiadomo, że rzeczywistość jest zupełnie inna.

Cóż za obłuda!

Radny wystosował do policji list, która ma rozwiązać problem nachalnych i agresywnych żebraków przed majem 2018 roku, w tym miesiącu odbędzie się bowiem królewska uroczystość.

Niestety list radnego nie spotkał się z przychylnością Windsor Police. Jej przedstawiciele odpisali:

 

„Naszym zdaniem jest ochrona członków naszego społeczeństwa, szczególnie tych, którzy są najbardziej zagrożeni. Polityka mieszkaniowa leży w gestii lokalnego councilu, choć lepszym rozwiązaniem jest, aby różne instytucje współpracowały razem, aby lepiej poradzić sobie z problemem bezdomności.”

 

Zatem policja raczej nie zajmie się problemem bezdomnych na ulicach Windsoru.

Ciekawe jak radny zamierza się ich pozbyć, choćby na ten jeden dzień, aby wszystko wyglądało jak z bajki.

 

źródło polish express, youtube

mm