WIDZĄC TO ANDRZEJ LEPPER W GROBIE SIĘ PRZEWRACA! MAJĄTEK JEGO SYNA TOMASZA NA LICYTACJI.

Tomasz Lepper, syn nieżyjącego szefa Samoobrony Andrzeja Leppera traci swój majątek z powodu długów u firm leasingowych i dostawców nawozów.

W środę 10 stycznia komornik zlicytował za 158 tys. zł ciągnik należący do syna Leppera. Cena wywoławcza została przebita o prawie 30 tys. zł.

16 stycznia dojdzie do licytacji gruntów rolnych dłużnika o wartości ponad 600 tys. zł.

To nie pierwszy raz kiedy komornik odwiedza Tomasza Leppera.

Ciekawe co na to powiedziałby ojciec, gdyby żył?

Teraz na pewno w grobie się przewraca.Martyna

ŚMIAĆ SIĘ CZY PŁAKAĆ? JEDEN Z NAJBARDZIEJ PORONIONYCH POMYSŁÓW SZWEDZKIEGO RZĄDU. CHCĄ USTALIĆ, DLACZEGO W KRAJU DOCHODZI DO PRZESTĘPSTW NA TLE SEKSUALNYM.

 

Rząd szwedzki, na którego czele stoi Stefan Löfven nie ma zielonego pojęcia, dlaczego nagle w kraju wzrosła liczba  gwałtów i innych napaści seksualnych.

Z danych wynika, że w latach 2012-216 zaobserwowano znaczny wzrost narażenia na przestępstwa seksualne. (W ciągu tych czterech lat liczba osób, które twierdzą, że były ofiarami napaści na tle seksualnym wzrosła aż trzykrotnie).

Szwedzki rząd postanawia wyjaśnić tą „zagadkę” i już zlecił organowi Brå podlegającemu Ministerstwu Sprawiedliwości przeprowadzenie odpowiednich badań.

Nie jest jasne, czy badanie na zlecenie szwedzkiego rządu będzie obejmowało informacje o pochodzeniu etnicznym sprawców przestępstw seksualnych, o co apelowała już Umiarkowana Partia Koalicyjna (Moderaterna).

 

Niektórzy politycznie poprawni politycy twierdzą, że odnotowany wzrost przestępstw seksualnych jest skutkiem tego, że Szwedzi stali się bardziej skłonni do zgłaszania tego typu napaści.

Podsumowując. Jak się czyta te informacje o szwedzkich pomysłach to nie wiadomo czy śmiać się cz płakać?

Przecież wiadomo, że za wzrost przestępstw w tym kraju odpowiedzialni są uchodźcy.

 

źródło ndie

mm

 

 

 

 


PILNE! AWARYJNE LĄDOWANIE NA LOTNISKU CHOPINA W WARSZAWIE! OBECNIE TRWA AKCJA RATUNKOWA.

Awaryjne lądowanie samolotu lecącego z Krakowa do Warszawy na stołecznym lotnisku Chopina. Port lotniczy zamknięty na około 4 godziny.

Przedstawiciele stołecznego lotniska Chopina poinformowali, że tuż przed godziną 20 doszło do awaryjnego lądowania samolotu pasażerskiego polskich linii lotniczych LOT, który leciał z Krakowa. Na pokładzie było 64 pasażerów. Z informacji do których dostał RMF FM wynika, że nie wysunęło się podwozie.

Dyrekcja lotniska przekazała, że obecnie trwa akcja ratunkowa, wiadomo, jednak, że nie ma ofiar śmiertelnych.

Z powodu awaryjnego lądowania samolotu lotnisko im. Fryderyka Chopina zostało zamknięte na cztery godziny.

źródło TwitterTEN RZĄD NAS WYKOŃCZY! OTO LISTA PRODUKTÓW, KTÓRE W TYM ROKU NA PEWNO ZDROŻEJĄ.

 

Ten rok do łatwych nie będzie należał, jeśli chodzi o wzrost cen produktów.

W zeszłym roku podrożały jaja i masło, w tym możemy spodziewać się podwyżek tłuszczy i olejów. Wiadomo również, że w wyniku susz w Brazylii i Wietnamie wzrosną ceny kawy oraz herbaty. Ale to jeszcze nie koniec złych wiadomości.

Od marca w górę pójdzie też akcyza na papierosy, minimalna stawka zwiększy się o 5,4 proc.

Mamy jednak dobrą wiadomość dla wielbicieli słodyczy, te w tym roku nie powinny zdrożeć.

Jak widać, ten rok jeśli chodzi o podwyżki do najłatwiejszych nie będzie należał, Polacy będą musieli wydać znacznie więcej na najpotrzebniejsze produkty.

 

źródło wp, pixabay

mm