WSTRZĄSAJĄCE ZDJĘCIE ŚWIATOWEJ SŁAWY AKTORKI! DZIŚ JUŻ CZEKA TYLKO NA ŚMIERĆ.

 

W sieci pojawiło się zdjęcie aktorki, która kiedyś była jedną z największych gwiazd muzyki i filmu.

Dziś Liza Minnelli, bo o niej mowa, walczy z uzależnieniem od narkotyków i leków.

Minnelli jest również częściowo sparaliżowana  (nie może poruszać się samodzielnie nawet na wózku inwalidzkim) oraz cierpi na groźne wirusowe zapalenie mózgu.

Kiedyś niezwykle popularna i rozchwytywana, dziś jest wrakiem człowieka i jak sama przyznaje czeka już na śmierć.

 

Aktorka sądzi, że umrze w tym roku, dlatego wydała już specjalne rozporządzenie ws. swojego pochówku – chce spocząć w grobie swojej matki, światowej legendy kina, Judy Garland.

 

 

 

mm

 Martyna

WAŻNE! POLSKIE JABŁKA NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA.

 

 

Czeska Państwowa Inspekcja Rolna i Żywnościowa( SZPI )poinformowała dziś o wykryciu pestycydów w jabłkach, które importowano z Polski.

 

Chodzi o jabłka Gloster sprzedawane w sklepie Makro Cash&Carry w Ołomuńcu na Morawach. Badanie laboratoryjne potwierdziło w jabłkach obecność pestycydu propargit w ilości 0,043 miligramów na kilogram.

 

 

„Używanie propargitu do ochrony roślin jest na terenie Unii Europejskiej zakazane ze względu na niepożądane skutki uboczne. SZPI podejmie wobec kontrolowanych podmiotów postępowanie administracyjne w celu nałożenia grzywny – głosi komunikat, jaki na stronie internetowej SZPI opublikował jej rzecznik prasowy Pavel Koprziva.

 

 

To nie pierwszy taki przypadek, kiedy to w jabłkach pochodzących z Polski wykryto pestycydy. O poprzednich SZPI informowała 5 stycznia i 30 listopada.

 

I tu powstaje pytanie, skoro polskie jabłka importowane do Czech zawierają niedozwolone pestycydy, to jakie jabłka trafiają do polskich supermarketów?

 

Czy wolne od pestycydów? A może dla świętego spokoju nikt tego nie sprawdza?

 

źródło Polsat News, pixabay

mm

 

 


TA KOBIETA NIE MA ŁATWO! PO OSTATNIEJ WYPOWIEDZI STAŁA SIĘ POŚMIEWISKIEM INTERNETU.

W piątek 12 stycznia dziennikarka Kinga Rusin, po zakończeniu ostatnich obrad komisji zajmującej się prawem łowieckim, w rozmowie z dziennikarzem WP powiedziała:

 

„Według nie mojego zdania, a zdania naukowców, taka dewastacja nie występowała nawet w czasie okupacji hitlerowskiej. O czym my w ogóle mówimy? W jaki sposób to teraz naprawić? Teraz to tylko możemy postawić jakąś tamę i powiedzieć: „Stop, już stop. Wycięliście wszystko, co jest cenne, zabijacie wszystko, co się rusza, może stop już po prostu”.

 

W reakcji na wypowiedź Kingi Rusin powstał #BądźJakKinga. „Pani Kingo, czy jest pani pewna, że w czasie II Wojny Światowej bardziej dbano o środowisko? I drugie pytanie: czy się pani sufit na łeb nie spie******?” – zapytał na Twitterze dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski.

 

Dziennikarki nie oszczędzili również dociekliwi internauci, którzy ochoczo komentowali  jej wypowiedź, nie szczędząc przy tym zdjęć z okresu II wojny światowej.

 

„Pan Adolf wskazujący kierunek marszu oddziałom dezynfekujacym, udającym się na bitwę z kornikiem drukarzem.

„Niemieccy ekolodzy usuwają nielegalne bariery ustawione przez Straż Leśną w celu uniemożliwienia kontroli drzewostanu Puszczy Białowieskiej przez inspektorów z UE

Naziści oglądają plany budowy plantacji wierzby płaczącej. Ekologia była dla nich ważna”.

 


NIEMOŻLIWE STAŁO SIĘ MOŻLIWE! WŚCIEKŁY MACIEJ STUHR ZAATAKOWAŁ OPOZYCJĘ.

 

Aktor Maciej Stuhr znany jest ze swojego politycznego zaangażowania. Zawsze oczernia obecnie w Polsce rządzących.

Zapewne wszyscy pamiętają jego głos w kwestii diametralnej reformy polskiego sądownictwa.

Tym razem Stuhr ponownie zajął głos w kwestii politycznej. Chodzi o  Projekt „Ratujmy kobiety”, który to został odrzucony, lecz aby mógł przejść dalej, zabrakło zaledwie 9 głosów.

 

I tu aktor, chyba zresztą słusznie odniósł się do opozycji, która podczas głosowania przebywała gdzieś, poza salą sejmową. To spowodowało, że projekt został odrzucony.

 

Wściekły na opozycję aktor napisał:

 

„Abstrahując od wyników głosowań ostatnimi czasy w sejmie, czy ktoś może mi wyjaśnić jedną rzecz? Bo jak aktor ma spektakl, to raczej powinien być w teatrze… Jak kolejarz prowadzi pociąg, to lepiej żeby siedział w kabinie lokomotywy… Gdzie do jasnej cholery są te pacynki w trakcie obrad wybrańców narodu…?!” – napisał na Facebooku.

 

źródło Facebook, wikipedia

mm