HGW oszukana! Prezydent Warszawy w swojej bezczelności nie ma sobie równych.

Prezydent stolicy zabrała głos w sprawie pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej, który niedawno został odsłonięty na pl. Piłsudskiego w Warszawie. Na antenie radia TOK FM przyznała, że czuje się oszukana.

 

Prezydent Warszawy była gościem Doroty Warakomskiej w Poranku TOK FM. Oprócz rozmowy na temat 75. Rocznicy wybuchu powstania w getcie, w rozmowie pojawił się również wątek współpracy PO i Nowoczesnej.

 

„Nowoczesna powstała na bazie pewnych ruchów w PO, z którymi się ówcześni wyborcy nie zgadzali. Żadna partia nie ma tyle wspólnego co PO i Nowoczesna” – przekonywała HGW.

 

 

Prezydent została zapytana również o kwestię budowy pomnika Ofiar Tragedii Smoleńskiej i podkreśliła, że jest on wynikiem samowolnych działań partii rządzącej.

 

„Zostaliśmy bezczelnie oszukani. Sprawą pomnika powinien zająć się prokurator” – stwierdziła.

 

Trzeba przyznać, że pani prezydent w swej bezczelności nie ma sobie równych.

 

źródło TOK FM, zdjęcie screen

redakcjaMartyna

PIEKŁO TRWAŁO 7 LAT! Dzieci były bite, głodzone, ich głowami uderzali o ścianę. Zamiast miłości, doświadczyły niezwykłego okrucieństwa.

 

Te dzieci przeżyły prawdziwy koszmar! Były bite i głodzone, ich głowami uderzali o ścianę. To trwało przez 7 lat. W końcu zwyrodnialcy odpowiedzą za swoje bestialstwo.

 

Oskarżeni zajmowali się dziećmi dobrowolnie. Sami zdecydowali o byciu rodziną zastępczą.

 

„Nie tylko sprzeniewierzyli się swoim obowiązkom, ale posunęli się dużo dalej” – powiedziała sędzia Bożena Dzimira-Rzepkowska z Sądu Rejonowego Lublin-Zachód.

 

Małgorzata i Witold P. wzięli pod opiekę 12 dzieci. Zamiast stworzyć im dom pełen miłości, zgotowali siedem lat piekła. Znęcali się nad nimi fizycznie i psychicznie.

 

„Starsze dzieci, szczególnie chłopcy, byli głodni. Zeznający jako świadkowie nauczyciele mówili przed sądem, że dzieci chodziły na stołówkę szkolną, żeby dostać za darmo chleb” – mówiła sędzia Dzimira-Rzepkowska.

 

Przeczytaj również Uchodźcy z Holandii wściekli! Syfili tak bardzo, że teraz będą musieli sami po sobie…

 

Dzieci musiały pytać o pozwolenie na skorzystanie z toalety.  Witold P. został oskarżony o to, że uderzał ich głowami o ścianę, kopał je i bił pasem. Jego żona uderzała dzieci pięścią w głowę i szarpała je za włosy.

 

„Niektóre nie miały szczoteczki do zębów. Jedna z dziewczynek bardzo wstydziła się tego, że w czasie menstruacji musiała używać papieru toaletowego. Później oskarżona śmiała się z niej, że o siebie nie dba” – dodała sędzia.

 

Sąd w końcu zdecydował i wydał dość śmieszny wyrok. Dwa lata pozbawienia wolności, dla obojga i zakaz prowadzenia działalności związanej m.in. z opieką nad dziećmi przez następne 10 lat.

 

Źródło wp.pl, pixabay

redakcja

 

 


Okładał Żyda paskiem! Antysemicki atak w jednej z berlińskich dzielnic. (video)

W dzielnicy Prenzlauer Berg w Berlinie doszło do ataku na tle religijnym. Dwóch mężczyzn w jarmułkach zostało zaatakowanych przez trzech sprawców – najpierw rzucali pod ich adresem antysemickie obelgi, następnie jeden z nich wyjął pasek i zaczął okładać nim jednego z nich.

 

Do zdarzenia doszło w niemieckiej dzielnicy Prenzlauer Berg. 21 – letni obywatel spacerował ze swoim przyjacielem z Niemiec. Obaj mężczyźni nosili kipę – tradycyjne żydowskie nakrycie głowy.  W pewnym momencie zostali zaatakowani przez trzech młodych mężczyzn.

 

„Szliśmy ulicą, z nikim poza sobą nie rozmawialiśmy. Nagle podeszły do nas trzy osoby, które zaczęły nas obrażać w języku arabskim. Początkowo nie zwróciliśmy na nich uwagi i chcieliśmy odejść, jednak ataki słowne nie ustawały” – relacjonował mężczyzna.

 

„Jeden z nich podbiegł do mnie i zaczął uderzać mnie pasem. Potem próbował we mnie również trafić butelką. Mężczyzn wypłoszyła kobieta, która była świadkiem całego zdarzenia” – opowiadał.

 

Izraelczyk został lekko ranny, towarzyszący mu Niemiec nie odniósł obrażeń.

 

Przeczytaj również Policjanci chcieli, aby MUZUŁMANKA zdjęła burkę! Ta wpadła w szał i rozpętała piekło. (video)

 

„To jest tragiczne, że patrzymy, jak na naszych ulicach atakowany jest młody mężczyzna, bo ktoś pomyślał, że jest Żydem. Świadczy to o tym, że w stolicy Niemiec nie jesteśmy bezpieczni” – tłumaczył rzecznik Żydowskiego Forum na rzecz Demokracji i Antysemityzmu Levi Salomon.

źródło Twitter

redakcja


Uchodźcy z Holandii wściekli! Syfili tak bardzo, że teraz będą musieli sami po sobie…

 

Uchodźcy mieszkający w ośrodku Alkmaar na północy Holandii są wściekli. Powód? Będą musieli sami sprzątać po sobie toalety, ale wcześniej aby wziąć prysznic będą musieli zapłacić na recepcji 20 euro. Te pieniądze i tak dostają od rządu.

Wcześniej ośrodek sprzątała wyspecjalizowana firma, ale uchodźcy syfili tak bardzo, że trudno było utrzymać porządek. Postanowiono więc nowe zasady i nakazać im sprzątać po sobie.

W rozmowie z holenderskim dziennikiem „De Telegraaf” mieszkańcy ośrodka wyrażają swoją frustrację i wściekłość.

 

Przeczytaj również Policjanci chcieli, aby MUZUŁMANKA zdjęła burkę! Ta wpadła w szał i rozpętała piekło. (video)

 

Ahmad z Palestyny jest oburzony, że ma szorować toalety. Zgadza się z nim Abu Barak z Syrii. „Czy to jest Holandia?” Inny dodaje: „Nawet więzienia w Syrii są lepsze!”.

 

Do czego to dochodzi?

 

Zobacz również Magdalena Ogórek rozłożona na łopatki, na wizji. (video)

źródło ndie, zdj. screen shot

redakcja