TO JUŻ KONIEC ERY SZARANOWICZA! NIEZWYKLE SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA WSZYSTKICH FANÓW KOMENTATORA.

To niezwykle smutna wiadomość dla wszystkich jego fanów. Era Szaranowicza, jednego z najlepszych komendatoriów sportowych dobiega końca.

 

 

W poniedziałek polscy skoczkowie narciarscy zapisali się w historii, zdobywając brązowy medal w konkursie drużynowym na olimpiadzie w Pjongczang. Jednak ten dzień zostanie zapamiętany przez kibiców z jeszcze jednego powodu. Pod koniec transmisji komentujący Włodzimierz Szaranowicz ogłosił, że kończy swoją przygodę z mikrofonem.

 

 

„Dziękuję, dziękujemy państwu, ta zabawa była udana z obu stron. Dziesiąte igrzyska i przyszedł czas pożegnania z zimą, z igrzyskami olimpijskimi. Myślę, że w tej chwili mam już następcę, który będzie niósł to wszystko, co było udziałem starszej generacji dziennikarskiej. Dziękuję” – powiedział słynny komentator.

 

 

Swojego zdziwienia nie krył siedzący obok Przemysław Babiarza mówiąc:

 

 

„Ja do końca nigdy nie uwierzę, że na igrzyskach w Pekinie w 2022 jednak nie będziemy słyszeli twojego głosu Włodku, nie wierzę w to do końca, bardzo dziękujemy, bo to jest kawał historii polskiego sportu”.

 

 

68-letni Szaranowicz to legenda polskiej telewizji. W Pjongczangu komentuje dziewiętnaste igrzyska olimpijskie w karierze. Debiutował w Moskwie w 1980 roku.

 

 

źródło wp, wikipedia

redakcja