MUZUŁMANIE W POLSCE NA PEWNO SIĘ WŚCIEKNĄ! TAKICH „OSZCZERSTW” SIĘ NIE WYBACZA.

Takie słowa w Polsce na temat muzułmanów jeszcze nie padły, do teraz. Ks. profesor Dariusz Oko będąc gościem TVP info powiedział:

 

„Tam, gdzie wchodzą muzułmanie tam kończy się wolność, tam nie można zmienić religii, tam jest przemoc”.

 

Ale na tym nie zakończył swojej kontrowersyjnej wypowiedzi, ciągnął dalej:

 

„Trzeba pamiętać, że sam Mahomet to nie był drugi Pan Jezus, tylko to był człowiek, który serynie mordował i gwałcił ze swoimi towarzyszami” – powiedział duchowny.

 

 

„Mahomet jednego dnia potrafił zrobić mały Holocaust. Wymordował całe plemię, 800 mężczyzn – a ich kobiety sprzedał na targu. Jemu przypadło 20 proc., to była jego część w łupach, dla siebie wziął najładniejszą Żydówkę” – dodał ks. prof. Dariusz Oko i podkreślił, że muzułmanie w Koranie mają nakazane naśladowanie Mahometa.

 

 

„Wszędzie gdzie wchodził islam, tam była przemoc i gwałt” (…) „także dziś wszędzie gdzie rządzi islam, łamane są podstawowe prawa człowieka: nie ma wolności, szacunku dla kobiet i niewierzących w Islam. Muzułmanin, który chciałby przejść na chrześcijaństwo, miał być zamordowany przez własną rodzinę. To jest religia przemocy” – podsumował bez wahania duchowny.

 

Trzeba przyznać, że słowa księdza są nie tylko kontrowersyjne, ale ciężko się z nimi nie zgodzić. Wszak trudno zaprzeczyć temu, że od kiedy muzułmanów w Europie więcej, tym jest i na starym kontynencie mniej bezpiecznie.

 

Ciekawe co na te „bluźnierstwa” sami wyznawcy islamu?

źródło TVP info, pixabay

mm